Юридична фірма «УкрЛегіс» - партнер Першого Міжнародного конгресу з репродуктивного права

20 – 21 квітня 2018 року відбувся Перший Міжнародний конгрес з репродуктивного права, в якому брала активну участь вся команда юридичної фірми «УкрЛегіс». Під час першого дня конгресу Ольга Данченко, партнер, адвокат, медіатор, модерувала секцію, присвячену правам дітей, народжених із застосуванням методів ДРТ, та виступила із доповіддю на тему: «Прогалини українського сімейного та цивільного законодавства у сфері застосування методу сурогатного материнства». Протягом презентації Ольга ділилась професійними секретами, тому не дивно, що доповідь викликала жвавий інтерес в аудиторії. Катерина Москаленко, партнер, кандидат юридичних наук, адвокат виступила модератором секції «Реалізація та захист репродуктивних прав» і презентувала доповідь, присвячену правовому статусу ембріона людини. Оксана Михальнюк, партнер, кандидат юридичних наук, доцент, адвокат брала активну участь в обговоренні виступів учасників конференції. Протягом другого дня Конгресу партнери юридичної фірми «УкрЛегіс» відповідали на питання учасників щодо окремих проблемних аспектів застосування допоміжних репродуктивних технологій та взяли участь у студентському брейн ринзі з репродуктивного права.

Ольга Данченко, як визнаний експерт у галузі репродуктивного права, стала членом журі, а Катерина Москаленко тренувала та привела до перемоги у змаганні команду студентів 3 курсу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Юридична фірма «УкрЛегіс» висловлює щиру вдячність організаторам Першого Міжнародного конгресу з репродуктивного права, адже це необхідна платформа для обговорення нагальних потреб галузі та удосконалення чинного законодавства для здійснення, охорони та захисту репродуктивних прав. Попереду у нас багато роботи і ми готові до нових викликів заради наших Клієнтів!